Prova Mankeni GL1 Gabardin

Prova Mankeni GL1 Gabardin prova mankeni Prova Mankeni GL1 Gabardin Prova Mankeni GL1 Gabardin
Prova Mankeni GL1 Gabardin Model özellikleri

Kalın cadır gabardin kumaş üzerine özel yıkama işlemili,oynar takma kollu,100gr iç elyaf döşemeli yaka,kolucu ve ayak ahşaplı olup isteğe göre ayağı döküme çevrilebilen, 36,38,40 beden serili,sağa,sola,yukarı ve aşağı ayarlı iç döşeme çalışmasında 1.kat 100gr elyaf 2.kat Lcra jarse kumaş 3.kat Gabardin kumaş kaplama özelikleri ile prova mankeni siz değerli müşterilerimiz için özel hazırlanmaktadır.

Prova Mankeni GL1 Gabardin 2 prova mankeni Prova Mankeni GL1 Gabardin Prova Mankeni GL1 Gabardin 2

Prova mankeni çalışma özelikleri

Modablack prova mankeni model çıkarma aşamasında % 85 sıfır hata ile “GL1 Gabardin Model”de kalıp çıkarmak şimdi çok daha kolay ve pratik.Modelistler için rahat bir çalışma ürünü sunuyoruz.Türkiyede üretilen “Modablack” prova mankeni modacıların ve moda evlerinin tercih ettiği bir markadır.

Prova Mankeni GL1 Gabardin 1 prova mankeni Prova Mankeni GL1 Gabardin Prova Mankeni GL1 Gabardin 1

Moda black terzi ve prova mankeni.

Terzi ve prova mankeni satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur mankenin düzgün ölçülerde olmasıdır. Çalışmalarınızda sorun yaşamamak için terzi mankeni nin göğüs, bel ve basen ölçülerine dikkat ediniz. Dikkat edilmesi gereken bir başka konu mankenin ayak seçimidir. Özellikle prova amaçlı çalışacaksanız tercih edeceğiniz ayağın dekoratif olmasına değil, sallantıyı en aza indirebilmesi için ağır ayak seçmeniz gerekmektedir. Bu sebepten dolayı terzi ve prova mankeninin ayak seçimini ağır ahşap veya metal ayaktan yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Prova Mankeni GL1 Gabardin 3 prova mankeni Prova Mankeni GL1 Gabardin Prova Mankeni GL1 Gabardin 3

Prova mankeni GL1 Gabardin Modeli

Modablack prova mankeni markasının tercih edilmesinin nedeni yapmış olduğumuz ürünün canlı prova manken ölçüleri ile bire bir aynı olması ve kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliktendir.Prova mankenimiz özel ham maddesinden dolayı asla çökme,kırılma ve deforme olmaz.Avrupadan çok yüksek rakamlara getirttiğiniz ürünleri biz sizlere daha cazip rakamlara sunuyoruz.Almasanızda ürünümüzü sizlere sunmak isteriz, gördüğünüzde eminizki fikriniz değişecektir.İyi çalışmalar dileriz.

Prova Mankeni GL1 Gabardin 4 prova mankeni Prova Mankeni GL1 Gabardin Prova Mankeni GL1 Gabardin 4

www.modablackk.com

Prova Manken