MODA BLACK PROVA MANKEN TELİF HAKLARI

Telif Hakkı, Ticari Marka ve Diğer Fikri Mülkiyet Hakları bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile logolar, ticari markalar, ticari adlar, metin, görüntü, grafik, ses, animasyon ve video dosyaları ve bunların web sitesinde düzenlenme biçimleri de dahil olmak üzere bu web sitesinin içeriği, tarafımızın, bir ya da daha fazla “MODABLACK PROVA MANKEN” kuruluşu’nun mülkiyeti altındadır ve fikri mülkiyet korumasına tabidir.

Web sitesinin içeriği, yazılı izin alınmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, aktarılamaz, yayınlanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, gönderilemez veya başka web sitelerine ya da belgelere eklenemez.

Telif hakları, ticari markalar, ticari sırlar ve patent hakları da dahil olmak üzere web sitesinde bulunan tüm fikri mülkiyet hakkı saklıdır ve hak sahibinden yazılı izin alınmadan kullanılması kesinlikle yasaktır.

Web sitesinde bulunan hiçbir şey, tarafımıza veya başka bir “MODABLACK PROVA MANKEN” kuruluşu ya da üçüncü bir şahısa ait fikri mülkiyet haklarının sarih veya zımni olarak devredildiği veya kullanım haklarının verildiği şeklinde yorumlanamaz.